Techtynk

Tynki gipsowe

W przeciwieństwie do swoich cementowo-wapiennych odpowiedników, tynki gipsowe są zdecydowanie bardziej gładkie. Wykonuje je się trochę szybciej.
Powierzchnia i faktura może nadawać się do malowania czego przy tynkach cementowo-wapiennych nie będziemy w stanie uzyskać. Wielu klientów decyduje się nie malować ścian, na których zastosowano ten rodzaj zaprawy. Stanowi on zarówno doskonałą dekorację, jak i bazę pod farbę. Tynki gipsowe są z przeznaczeniem pod wszelkiego rodzaju pomieszczenia, sprawdzą się również przy większej wilgoci.

Właściwości tynków gipsowych

Atutem produktów z naszej oferty jest przede wszystkim krótki czas wysychania – do 14 dni. W przeciwieństwie do pozostałych odmian, na przykład cementowo-wapiennych, nie trzeba nakładać wielu warstw, wystarczy jedna. Co ciekawe, jest to też bardzo energooszczędna substancja! Tynk
gipsowy ma bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła. Oznacza to, że pozostaje ono wewnątrz pomieszczenia, nie ucieka z kolei przez ściany.

Dlaczego warto wybierać tynki gipsowe?

Przede wszystkim dlatego, że mają one wiele zalet, które wyróżniają je na tle innych zapraw. Doskonale wiemy, że naszym Klientom zależy na uzyskaniu gładkich i śnieżnobiałych ścian, a my właśnie takie dla nich wykonamy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem powierzone nam zadania realizujemy szybko, ale z zachowaniem odpowiedniej precyzji.

Tynki gipsowe – Poznań

To mieszanki, w skład których wchodzi wysokiej jakości gips, średniej wielkości kruszywo kalibrowane, a także plastyfikatory, opóźniacze oraz inne dodatki uszlachetniające. W zależności od potrzeby, tynki mogą być nakładane ręcznie lub maszynowo, co sprawia, że produkty te są wygodne w użyciu i cieszą się coraz większą popularnością. W Poznaniu tynki gipsowe są obecnie najczęściej kładzione w przypadku wnętrz budynków mieszkalnych, a także biurowców oraz innego typu obiektów użyteczności publicznej.

Tynki gipsowe – co warto wiedzieć?

Sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu, w którym wilgotność nie przekracza 70%. Oznacza to, że z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w domowej kuchni i łazience. Nasi pracownicy wykonają dla Ciebie tego typu tynk techniką jednowarstwową, co oznacza, że w krótkim czasie zyskasz gładkie, pozbawione nierówności ściany i sufity. Wybierając tego typu rozwiązanie musisz wiedzieć, że zaprawy gipsowe mają wiele zalet – bardzo dobrze się wchłaniają i szybko schną. Co więcej, są również wydajne i nie pozostawiają dużej ilości odpadów.

Klienci wybierający tynki gipsowe mogą lepiej zadbać również o izolację termiczną. Jest to możliwe, dzięki temu, że dobrze wchłaniają i oddają wilgoć. Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Maszynowe tynki gipsowe – Poznań i okolice

Nasz zespół ma do swojej dyspozycji nowoczesne agregaty oraz pompy, które pozwalają wykańczać powierzchnię ścian czy też sufitów niezwykle dokładnie i przy tym szybko. Dodatkowo, aby uzyskać możliwie jak najlepszy efekt końcowy, w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone mieszanki, takich marek jak np. BAUMIT, Dolina Nidy, KNAUF oraz KREISEL. To połączenie tych dwóch aspektów z naszym zdobywanym przez lata doświadczeniem pozwala nam świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie. Mamy pewność, że każda kolejna przygotowana przez nas porcja zaprawy cechuje się odpowiednimi parametrami, dzięki czemu uzyskiwana z niej powierzchnia spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W przypadku, gdy wymaga tego projekt bądź specyfika danej powierzchni, tynki gipsowe w Poznaniu i okolicy kładziemy również ręcznie.

Profesjonalne usługi dopasowane do Klientów

Doskonale wiemy, że zarówno budowa nieruchomości, jak i jej remont mogą być bardzo uciążliwe. Szereg działań jakie należy wykonać, a także znalezienie fachowców, którzy zrealizują prace zgodnie z wymaganiami, często bywają kłopotliwe. Właśnie dlatego nasza firma przychodzi z pomocą. Specjalizujemy się w usługach tynkarskich i chętnie je dla Ciebie wykonamy. Do współpracy zapraszamy Klientów z Poznania i okolic.

TechTynk.pl – szybko i solidnie wykonane tynki gipsowe w Poznaniu i nie tylko

Nasze usługi polecamy wszystkim inwestorom stawiającym czy też gruntownie remontującym budynki mieszkalne oraz użytkowe na terenie całej Wielkopolski, nie tylko samego Poznania. Tynki gipsowe, które nasz zespół każdego dnia kładzie na różnego typu powierzchniach, z pewnością zadowolą Cię zarówno pod kątem uzyskanych parametrów, jak również gładkości. Zapewniamy ponadto szybką i zawsze terminową realizację, naprawdę atrakcyjny koszt wykonania usługi, a także profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Miejsce pracy zawsze pozostawiamy po sobie posprzątane – gotowe na wejście kolejnej ekipy.

Jeżeli szukasz więc solidnych fachowców, którzy prawidłowo i z niezwykłą starannością wykończą powierzchnię ścian i sufitów w Twoim domu czy też w większej liczbie stawianych przez Ciebie budynków, zachęcamy do kontaktu! Chętnie doradzimy i znajdziemy najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami

TechTynk.pl
Poznańska 5A/23
Poznań
606 47 31 47
biuro@techtynk.pl