Techtynk

Tynki maszynowe

Tradycyjne metody nakładania tego rodzaju mieszanin są wolne i nieprecyzyjne, lepiej sprawdzają się w wykańczaniu mniejszych pomieszczeń. Niestety robienie tego ręcznie w dużych przestrzeniach mija się z celem – jest to wykonalne, ale zarówno czasochłonne, jak i pracochłonne. Dlaczego
więc nie postawić na tynki maszynowe? W ten sposób uzyskuje się zaprawę budowlaną wyrabianą w specjalnym agregacie, a następnie za pomocą pistoletu nakładaną na powierzchnię ściany lub sufitu.

Tynki maszynowe – Poznań

Rodzaje produktów z naszej oferty, jakie można w ten sposób nakładać, to między innymi gipsowe i cementowo-wapienne. Po zastosowaniu ich na
powierzchniach ścian zachowują wszystkie swoje właściwości, tak jakby były aplikowane techniką tradycyjną. Jak wygląda praca z tynkiem maszynowym?
Bardzo prosto! Wystarczy tylko mieć specjalny agregat. Do zasobnika w urządzeniu wsypuje się suchą mieszankę, a następnie łączy się ją z wodą. To pozwala na nakładanie uzyskanej zaprawy za pomocą pistoletu. Do natrysku oczywiście jest potrzebne doświadczenie.

Porządnie wykonana praca

Chociaż proces tynkowania maszynowego nadal wymaga obecności fachowca, to jednak dzięki wykorzystaniu specjalnego urządzenia możliwe jest równomierne nakładanie oferowanych produktów na powierzchnie ścian. Innymi słowy, praca z agregatem i pistoletem będzie przeprowadzona nie tylko szybciej i łatwiej, ale też lepiej. Nic dziwnego, że coraz więcej firm remontowo-budowalnych decyduje się na zatrudnienie podwykonawców
wyspecjalizowanych w tynkowaniu maszynowym. Zakup agregatu to oczywiście w dzisiejszych czasach żaden problem, jednak doświadczenie technika i know how to jużnnie taka łatwa sprawa. My mamy to wszystko !

Szybkie i profesjonalne usługi

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój, nieustannie śledzimy trendy, a także szkolimy naszych pracowników w zakresie realizacji prac tynkarskich. Dzięki temu nie stoimy w miejscu i jesteśmy w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Jednym z takich elementów są tynki maszynowe cementowo-wapniowe oraz gipsowe rozprowadzane przy pomocy specjalnych agregatów.

Dlaczego warto zdecydować się na tynki maszynowe?

Powodów jest wiele, jednak do najpopularniejszych z nich należy oszczędność czasu oraz precyzja. Firmy korzystające z agregatów są w stanie nawet kilka razy szybciej rozprowadzić zaprawę na ścianach i sufitach niż wykonując te same działania ręcznie. Wielu Klientów obawia się o dokładność prac maszynowych, jednak stosując nowoczesne urządzenia można osiągnąć równie precyzyjny efekt. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że Twoje ściany będą równe, odporne na ścieranie i w śnieżnobiałym kolorze – idealnym pod dalszą obróbkę lub do pozostawienia go w oryginalnej wersji.

Tynki maszynowe Poznań – gipsowe i cementowo-wapienne

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby na nie odpowiedzieć. W zależności od potrzeby, przy pomocy agregatów możemy rozprowadzić zarówno zaprawy gipsowe, jak i cementowo- wapienne. Pierwsze z nich sprawdzą się w obiektach mieszkalnych i wszystkich innych, w których wilgotność nie przekracza 70%. Natomiast drugie, dzięki dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, mogą być stosowane w obiektach o dużej wilgotności, np. na basenie lub w saunie.

Jak widać oferujemy dużą różnorodność usług. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni tynk maszynowy, a także odpowiemy na pytania i pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości. Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie Poznania oraz okolic, zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby i pomożemy stworzyć gładką bazę do dalszych prac remontowych.

Skontaktuj się z nami

TechTynk.pl
Poznańska 5A/23
Poznań
606 47 31 47
biuro@techtynk.pl