Techtynk

Tynki maszynowe

Tradycyjne metody nakładania tego rodzaju mieszanin są wolne i nieprecyzyjne, lepiej sprawdzają się w wykańczaniu mniejszych pomieszczeń. Niestety robienie tego ręcznie w dużych przestrzeniach mija się z celem – jest to wykonalne, ale zarówno czasochłonne, jak i pracochłonne. Dlaczego
więc nie postawić na tynki maszynowe? W ten sposób uzyskuje się zaprawę budowlaną wyrabianą w specjalnym agregacie, a następnie za pomocą pistoletu nakładaną na powierzchnię ściany lub sufitu.

Tynki maszynowe – Poznań

Rodzaje produktów z naszej oferty, jakie można w ten sposób nakładać, to między innymi tynki gipsowe i tynki cementowo-wapienne. Po zastosowaniu ich na powierzchniach ścian zachowują wszystkie swoje właściwości, tak jakby były aplikowane techniką tradycyjną. Jak wygląda praca z tynkiem maszynowym?
Bardzo prosto! Wystarczy tylko mieć specjalny agregat. Do zasobnika w urządzeniu wsypuje się suchą mieszankę, a następnie łączy się ją z wodą. To pozwala na nakładanie uzyskanej zaprawy za pomocą pistoletu. Do natrysku oczywiście jest potrzebne doświadczenie.

Porządnie wykonana praca

Chociaż proces tynkowania maszynowego nadal wymaga obecności fachowca, to jednak dzięki wykorzystaniu specjalnego urządzenia możliwe jest równomierne nakładanie oferowanych produktów na powierzchnie ścian. Innymi słowy, praca z agregatem i pistoletem będzie przeprowadzona nie tylko szybciej i łatwiej, ale też lepiej. Nic dziwnego, że coraz więcej firm remontowo-budowalnych decyduje się na zatrudnienie podwykonawców wyspecjalizowanych w tynkowaniu maszynowym. Zakup agregatu to oczywiście w dzisiejszych czasach żaden problem, jednak doświadczenie technika i know how to już nie taka łatwa sprawa. My mamy to wszystko !

Szybkie i profesjonalne usługi

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój, nieustannie śledzimy trendy, a także szkolimy naszych pracowników w zakresie realizacji prac tynkarskich. Dzięki temu nie stoimy w miejscu i jesteśmy w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Jednym z takich elementów są tynki maszynowe cementowo-wapniowe oraz gipsowe rozprowadzane przy pomocy specjalnych agregatów. To one pozwalają nam profesjonalnie obsługiwać zarówno mniejsze, jak i naprawdę duże inwestycje prowadzone na terenie całego województwa wielkopolskiego – nie tylko na obszarze Poznania. Tynki maszynowe to również szybkość realizacji, a co za tym idzie, optymalizacja jej kosztów oraz – kluczowa dla inwestorów – terminowość wykonania. Naszym atutem nie są jednak wyłącznie precyzja i możliwie krótki czas pracy. Obiekt, w którym wykańczaliśmy ściany i sufity, zawsze pozostawiamy posprzątany tak, by po nas mogła wejść od razu kolejna ekipa.

Dlaczego warto zdecydować się na tynki maszynowe?

Powodów jest wiele, jednak do najpopularniejszych z nich należy oszczędność czasu oraz precyzja. Firmy korzystające z agregatów są w stanie nawet kilka razy szybciej rozprowadzić zaprawę na ścianach i sufitach niż wykonując te same działania ręcznie. Wielu Klientów obawia się o dokładność prac maszynowych, jednak stosując nowoczesne urządzenia można osiągnąć równie precyzyjny efekt. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że Twoje ściany będą równe, odporne na ścieranie i w śnieżnobiałym kolorze – idealnym pod dalszą obróbkę lub do pozostawienia go w oryginalnej wersji.

Tynki maszynowe Poznań – gipsowe i cementowo-wapienne

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby na nie odpowiedzieć. W zależności od potrzeby, przy pomocy agregatów możemy rozprowadzić zarówno zaprawy gipsowe, jak i cementowo- wapienne. Pierwsze z nich sprawdzą się w obiektach mieszkalnych i wszystkich innych, w których wilgotność nie przekracza 70%. Natomiast drugie, dzięki dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, mogą być stosowane w obiektach o dużej wilgotności, np. na basenie lub w saunie. Doskonale sprawdzą się ponadto w domowych łazienkach, w których mają zostać położone płytki, a także w nieocieplonych częściach budynku, tj. np. w garażu, piwnicy czy też w pomieszczeniu gospodarczym. W Poznaniu tynki maszynowe, szczególnie w przypadku nowopowstałych budynkach mieszkalnych, w znaczącej mierze wyparły już tradycyjne metody wykańczania ścian i sufitów.

Sprawdzone tynki maszynowe – Poznań i okolice

Chcąc uzyskać doskonały efekt końcowy, który spełni Twoje oczekiwania, stawiamy nie tylko na nowoczesne, niezwykle wydajne agregaty. Poza dobrym sprzętem oraz stosownymi umiejętnościami niezbędnymi do jego obsługi kluczowy jest wybór odpowiedniego materiału. Materiału o wysokiej jakości, który przewidziany jest do nakładania za pomocą agregatu. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy gotowe mieszanki produkowane przez cenione w branży marki. W Poznaniu maszynowe tynki gipsowe oraz cementowo-wapienne, które kładziemy u naszych Klientów, to propozycje takich firm, jak np. KNAUF, KREISEL, BAUMIT czy Dolina Nidy. Stosując je zyskujemy pewność, że każda przygotowana przez nasz zespół porcja zaprawy posiada odpowiednie parametry, które umożliwią uzyskanie odpowiednio gładkiej i trwałej warstwy na całej powierzchni ściany lub sufitu. To pewny sposób na osiągnięcie oczekiwanych efektów w przypadku nowopowstałych domów czy też wielkopowierzchniowych budynków użytkowych na terenie całej Wielkopolski.

TechTynk.pl z Poznania – tynki maszynowe dopasowane do Twoich potrzeb

Jak widać oferujemy dużą różnorodność usług. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni tynk maszynowy, a także odpowiemy na pytania i pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości. Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie Poznania oraz okolic, zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby i pomożemy stworzyć gładką bazę do dalszych prac remontowych.

Skontaktuj się z nami

TechTynk.pl
Poznańska 5A/23
Poznań
606 47 31 47
biuro@techtynk.pl